eğitim destek

Kurumsal;

Vizyon : Hayata ve geleceğe dair çocukça paha biçilemez ürünler sunmak.

Misyon : Milyonlarca çocuğun mutlu ederek eğitimine katkı yapmak, var olanı daha çok çocuğa ulaştırmak, geleceğimiz olan çocuklarımız için; çok amaçlı, eğitici ürünler ve sıra dışı öğrenme mekânları üretmek.

Edoka; Eğitim Destek Araçları ve Okul Aksesuarları; eğitici yönü öne çıkmış oyuncakları tanıtmak, bu oyuncakları, materyalleri üreten firmalara, kullanıcılara, eğitim firmalarına danışmanlık hizmeti vermek, bu alanda faydalı bulduğu ürünleri daha çok çocuğa ulaştırmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Oyun ve oyuncaklara farklı bir bakış açısıyla bakarak, eğitim ve öğretim hizmetlerinin kalitesini artırmak, öğrenilen bilgilerin kalıcılığını sağlamak, eğlenerek ve severek öğrenmeyi sağlayacak yardımcı materyallerin temini, etkili şekilde kullanımı için çalışmalar yürütmektedir.
Hedef Kitlesi: Okul öncesi, ilköğretim, özel eğitim öğrencileri ve velileri başta olmak üzere gelişime, eğlenceye kaliteli zaman geçirmeye varım diyen herkes.
Ortaya çıkış fikri; Okulda öğretmen, evde baba olarak öğrencilerine ve çocuklarına faydalı olma, onlarla kaliteli ve keyifli zaman geçirme yolunda karşılaştığı zorluklar.

Ana ilkelerimiz:
* Oyuncak ve materyallerin okul öncesi ve ilköğretim müfredatı kazanımlarına uygun kullanımını sağlamak.
* Sosyal faydayı öncelikli kılacak bir anlayışla hareket etmek.
* Minimum kar anlayışıyla daha çok çocuğa ve aileye geleceğe giden yolda yardımcı olmak, çocuklarımızın gelişimlerine katkı yapmak..
* Sağlıklı, doğa dostu ve çok amaçlı ürünler sunmak.
* Oyuncaklar sihirli haplar olmadığını bilerek, onları sihirli bir araca çevirmenin kendi elimizde olduğunu anlatarak, bir oyuncaktan maksimum faydayı sağlamak.
* Kullanım kılavuzu olmayan ürünleri satmamak.
* Piyasada ve dünyada alanımızla ilgili en iyileri müşterilerimiz adına seçerek, onlara ulaştırmak.
* Geleceğimiz olan çocuklarımızın görüşlerini önem vermek.
* Eğitici olan materyaller pahalı satılmak zorunda olmadığını göstermek.
* Çocuklarımızın, zihinsel , sosyal ve duygusal gelişimlerini ön planda tutmak.
* Oyun ve oyuncaklara farklı bir bakış açısıyla bakabilmeyi sağlamaktır.